Violetta Riidas • 14 veebruar 2018 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Vink: Haigekassa leping paneb arengule päitsed pähe

Terviseuudiste saate külaline oli Eesti Hambaarstide Liidu president Marek Vink.  Foto: Kadi Heinsalu

Soov pakkuda kvaliteetset teenust ja tehtud investeeringud ei võimalda haigekassa lepinguga liitumist.

Äripäeva tervisesaates oli 25. jaanuaril külaliseks Eesti Hambaarstide Liidu president Marek Vink, kes selgitas, miks hambaarstidel pole võimalik haigekassa pakutud hindadega töötada ja seega sõlmida lepingut, mis võimaldaks patsiendil riigi poolt lubatud hüvitist kasutada.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee