Violetta Riidas • 15 veebruar 2018 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Digisaatekiri vajab harjumuste muutmist

Foto: Postimees/Scanpix

Meditsiiniuudiste küsimustele digisaatekirja kohta vastasid ühiselt sotsiaalministeeriumi, haigekassa ja TEHIKu esindajad.

Kas on ka ülemineku aeg ja mis hetkest peavad kõik saatekirjad olema digitaalsed või jäävad mingid erandid?Digisaatekirjad kehtivad juba 2009. aastast. Käesoleva digisaatekirjade projekti raames uuendatakse erinevate digisaatekirjade tüüpide tehnilisi standardeid, et parandada saatekirjade masinmõistetavust ning luua eeldused minna kogu tervishoiusüsteemis järkjärgult üle vaid digisaatekirjade kasutamisele.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee