Violetta Riidas • 19 veebruar 2018 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kliinik saab ka terapeudile teha ligipääsu digisaatekirjale

Terapeudid praegu TISi ei pääse, kuid see olukord muutub.  Foto: Caro / Scanpix

Meditsiiniuudiste küsimusele, kuidas pääsevad digisaatekirjale ja seega TISis olevatele andmetele ligi psühholoogid, terapeudid ja logopeedid, vahendas vastust sotsiaalministeeriumi meediasuhete nõunik Eva Lehtla.

Praegu nendel spetsialistidel tervise infosüsteemile ligipääsu ei ole. Teenuse osutamises osalejate ringi laiendamiseks ja vajadusel TIS-i juurdepääsu laiendamiseks tervishoiuteenuse osutamisel osalevate spetsialistide jaoks käis seaduseelnõu väljatöötamise kavatsus kooskõlastamisel möödunud suve lõpus.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee