Violetta Riidas • 16 veebruar 2018 09:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Terviseandmete sulgemine ohustab eelkõige patsienti ennast

Foto: Raul Mee/ÄP

Meditsiiniuudiste küsimusele, kas siis, kui inimene on digiloo võõrastele sulgenud, ei ole ka digisaatekiri kellelegi nähtav, vastas sotsiaalministeeriumi meediasuhete nõunik Eva Lehtla.

Patsiendil on võimalus sulgeda oma andmeid digiloos kas dokumentide kaupa või terve digilugu. Sellisel juhul ei ole nähtav ka saatekiri. Kui patsient on otsustanud tõesti sulgeda kogu digiloo, siis hoiatab tervise infosüsteem teda, mida see otsus talle tähendab.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee