• 22.02.18, 12:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Haruapteekide vaidlusse liitus keskpoliitik

Riigikogu keskerakondlasest liige Jaanus Karilaid esitas tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovskile haruapteekide saatust puudutavad kirjalikud küsimused.
Jaanus Karilaid
  • Jaanus Karilaid
  • Foto: Maaleht
Karilaid kirjutab oma küsimuses, et 2014 aasta juunis kehtima hakanud seaduse sätete osas ei ole ministeerium andnud siiamaani omapoolset sisulist käsitlust, mil viisil muudatusi rakendada kavatsetakse.

Seotud lood

Uudised
  • 24.10.17, 13:00
Apteeke on üha rohkem, aga peamiselt linnades
Ravimiameti andmed näitavad, et Eestis oli 2016. aasta esimese jaanuari seisuga keskmiselt üks ravimite jaemüügikoht 2669 inimese kohta.
Uudised
  • 15.02.18, 11:15
Terase: riik käitub sõnamurjdalikult
Eesti Apteekide Ühenduse juhatuse liige Tanel Terase, et kui riik ei võimalda mitte-proviisoritest haruapteekide omanikel üle 4000 elanikuga linnades paiknevate haruapteekide restruktureerimist üldapteekideks, siis rikub ta sellega põhiseadust.
Arvamused
  • 02.04.18, 15:15
Apteegid: visa võitlus käib viimse hetkeni
Apteekide omandipiirangud jõustuvad 2020. aasta kevadel ja selleks ajaks peaks heitlus paragrahvidest rapiiridega lõppenud olema. Kas see kestab tõesti seaduse jõustumise kuupäevani 1. aprillil või võetakse edasikaebamiste näol lisaaeg – ei tea. Eks paistab.
Uudised
  • 01.11.17, 14:15
Haukanõmm apteegireformist: küsimusi on rohkem kui vastuseid
Riigikogu sotsiaalkomisjoni liige Monika Haukanõmm ütles ravimiseminaril apteegireformist kõneldes, et Eestil on vaja ühiskondliku kokkulepet, millist apteegiteenust me tahame ja kuidas seda saame.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele