28 mai 2018 12:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Jesse: lisaraha otsus jäi väga hiljaks

Sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsler Maris Jesse  Foto: Raul Mee / Äripaev

Asekantsler Maris Jesse hinnangul kipuvad maakonnahaiglatest erialad ära kaduma, kuna kohapeal pole arsti.

Haigekassa kahe aasta tagune plaan lubada igas maakonnahaiglas vaid kaheksat põhieriala oli vale, ütleb sotsiaalministeeriumi asekantsler Maris Jesse Postimehele antud intervjuus.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee