Violetta Riidas • 3 aprill 2018 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Anestesioloogia ja intensiivravi residentuur peaks pikenema

Eestis on anestesioloogia ja intensiivravi residentuuri erinevalt naabritest ning Europpa standardist vaid neli aastat.   Foto: Erik Prozes

Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski sai Tartu Ülikooli residentuuri juhtidelt taotluse pikendada anestesioloogia ja intensiivravi residentuuri viie aastani.

Tartu Ülikoolis meditsiini valdkonnas residentuuri eest vastutavad õppejõud pöördusid ministri poole ettepanekuga pikendada anestesioloogia ja intensiivravi residentuuri seniselt neljalt aastalt viiele aastale.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee