Siret Trull • 24 mai 2018 09:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Anestesioloogia residentuur veel pikendust ei saa

Tartu Ülikooli kliinilise meditsiini instituudi anestesioloogia ja intensiivravi professor Joel Starkopf  Foto: Veiko T?µkman

Kui peremeditsiini residentuuri tahetakse pikendada aasta võrra juba 2019. aastast, siis anestesioloogia ja intensiivravi residentuuri pikendamise ettepanek sai praegu ministeeriumilt eitava vastuse.

Märtsis saatsid Tartu Ülikooli kliinilise meditsiini instituudi anestesioloogia ja intensiivravi professor Joel Starkopf ja Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna residentuuriprodekaan Urmas Lepner sotsiaalministrile kirja, kus tegid ettepaneku pikendada anestesioloogia ja intensiivravi residentuuri neljalt aastalt viiele.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee