Siret Trull • 13 juuli 2018 09:37
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Sõnum: Euroopas pole ravimite võltsimisel mõtet

Riho Tapfer, Ravimitootjate Liidu juht  Foto: Raul Mee

Euroopa riikide ühisarendus võltsravimite seaduslikest tarneahelatest eemale hoidmiseks on jõudmas ettevalmistustest käivitamise etappi.

Võltsitud ravimid on probleem kogu maailmas. Kui mitmetes Ameerika ja Aasia riikides astuti jõulisi samme võltsitud ravimite seaduslikesse tarneahelatesse jõudmise vastu juba varem, siis Euroopas hakati teemaga intensiivsemalt tegelema aastal 2008, mil ravimitootjad ise pakkusid välja ravimipakendite turvaelementide kasutusele võtmise idee, rääkisid Ravimitootjate Liidu tegevjuht Riho Tapfer ja ravimiameti arendusnõunik Ly Rootslane Meditsiiniuuditse konverentsil kolme aasta eest.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee