Siret Trull • 28 september 2018 09:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Üleminekuaeg turvaelementidele võib tekitada segadust

Foto: Raul Mee / Äripaev

Esimestel aastatel, mil seaduslikult võivad turul olla nii turvaelementidega kui ilma turvaelementideta ravimipakendid, võib segadust nende ehtsuse kontrollimisega olla üksjagu. Ravimiamet kinnitab, et püüab omapoolsete juhistega sekelduste vältimisel toeks olla.

Küsimustele vastab Ravimiameti inspektsiooniosakonna juhataja Elsa Leiten.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee