17 august 2018 08:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Maksuvõlaga Anders Tsahknale tõttas pere appi

Anders Tsahkna Keila hooldushaigla avamisel 2016. aasta mais.  Foto: Eiko Kink / Äripäev

Juba pikemat aega suure maksuvõlaga haigla PJV Hooldusravi, mis kuulub ekspoliitik Anders Tsahknale, suutis sel nädalal oma maksuvõlga vähendada pea 700 000 euro võrra. Veel nädal tagasi ulatus võlg pea miljoni euroni.

Osa võlga suudeti maksta sellega, et lõpuks leiti ostja PJV Hooldusravi maksuvõla tagatiseks olevale kinnistule Pärnu-Jaagupis, kus pakutakse samuti hooldusravi teenust. Juunis kirjutas Äripäev, et PJV Hooldusravi saneerimist tabasid valusad löögid – võla tagatiseks oleva kinnistu müük võla katteks ebaõnnestus, sest kinnistut koormab ammune väga odav üürileping, mis on sõlmitud ebamõistlikel tingimustel.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee