Siret Trull • 21 september 2018 08:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kai Noor kaotab haigekassa lepingu

Kai Noor  Foto: Eiko Kink / Äripäev

Dr. Kai Noor Silmakabinet OÜ ei osutunud riigihankel edukaks, mistõttu lõppeb peatselt Eesti Haigekassa ja Silmakabineti vahel sõlmitud ravi rahastamise leping, mis on kehtiv olnud alates 1999. aastast.

Tänavu mais kuulutas haigekassa välja eriarstiabi teenuste riigihanke, mis nägi ette, et pakkujad pakuvad teenustele kogu lepinguperioodiks haigekassa tervishoiuteenuste loetelus sätestatud piirhinnast madalamat hinda. Piirhindadest koos koefitsientidega madalamat hinda kui 15% ehk koefitsienti alla 0,85 ei tohtinud pakkuda. Samas nähti ette, et iga protsent, mille võrra pakutakse madalamat hinda, omab kaheprotsendilist kasvavat mõju lõpptulemusele.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee