Siret Trull • 2 oktoober 2018 09:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Eradega lepingute sõlmimiseni ostab haigekassa HVA-lt rohkem

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Eriarstiabi riigihanke tulemuste üle käivate vaidluste tõttu ei ole haigekassal tõenäoliselt veel paari kuu jooksul võimalik sõlmida lepinguid eratervishoiuasutustega teenuste ostmiseks kolmel erialal Harju piirkonnas ja kolmel Tartu piirkonnas. Seniks antakse neis piirkondades juhte juurde haiglavõrgu arengukava haiglatele.

Haigekassa juhatuse liige Maivi Parv selgitas eilsel pressitunnil, et tulenevalt mullu jõustunud uuest riigihangete seadusest peab haigekassa nüüdsest täiendavaid eriarstiabi teenuse osutajaid haiglate kõrvale otsima riigihankega. Sellisel moel lepingupartnerite otsimine on uus kogemus kõigile osapooltele.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee