Keratokoonuse ravi läheb Tallinnas suurhaiglale

Silmaoperatsioon.
Silmaoperatsioon.

Haigekassa on leidnud lahenduse harvaesineva silmahaiguse keratokoonuse raviks, mida oktoobri alguseni osutas erasilmaarst Kai Noor oma kliinikus.

Haigekassa kinnitusel hakkab seda teenust hakkab lähiajal pakkuma Põhja-Eesti Regionaalhaigla.

Samuti selgus eile, 4. oktoobril, et teise kokkuleppe kohaselt võtab Ida-Tallinna Keskhaigla Medicumilt üle kõrva-nina-kurguarsti ja günekoloogia Haigekassa poolt tasustatud vastuvõtud. Seda 1. detsembrist.

Haigekassa kinnitusel alustasid eriarstiabi riigihankes Harjumaal võitjaks osutunud neli uut partnerit Tallinnas sel nädalal eriarstide vastuvõtte.

Eile, 4. oktoobril tegi haigekassa esindaja külaskäigu nelja ettevõttesse, mis alustasid sel nädalal Tallinnas tööd haigekassa uute lepingupartneritena: Sillamäe Tervisekeskus OÜ ja Narva Kliinik OÜ olid uksed avanud Narva maantee 31 ja Albinea SA ning Carrera SA tegutsevad Tallinnas Lasnamäel aadressil Punane 16.

"Seis oli uutel tulijatel hea, ruumid olid avatud, arstid olid tööl ja võtsid patsiente vastu. Testisime ka Sillamäe Tervisekeskuse digiregistratuuri, seal oli aegu pakkuda lausa ülehomseks ehk eriarstiabi kättesaadavus on hetkel suurepärane," ütles haigekassa juhatuse liige Maivi Parv.

Sillamäe Tervisekeskus pakub eriarsti vastuvõttu silmahaiguste ja närvihaiguste puhul. Narva Kliinikus võtavad vastu silmaarst, kõrva-nina-kurguarst, närviarst ja üldkirurg.

Lasnamäel asuv Albinea pakub samuti silmaarsti vastuvõttu ja Carrara võtab  patsiente vastu günekoloogia erialal. 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.