Uudised
Ainult tellijale

Homsest hakatakse ravimite ehtsust kontrollima

Foto: Andres Haabu /Äripäev

9. veebruarist hakatakse kõigis Euroopa Liidu riikides, lisaks Norras ja Šveitsis, kontrollima ravimite ehtsust, et tagada patsientidele kindlustunne retseptiravimite kvaliteedi osas.

Eestis on ravimite ehtsuse kontrolli süsteemi ehk REKS andmekoguga liitunud pea kõik osapooled. „Tänaseks on süsteemiga liidestatud pea kõik lõppkasutajad ehk apteegid, haiglaapteegid ja hulgimüüjad ning müügiloahoidjad ehk ravimifirmad,“ kinnitas süsteemi toimimise eest vastutava Eesti Ravimite Ehtsuse Kontrolli Sihtasutuse juht Raul Mill

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee