Kümme kõige atraktiivsemat tööandjat meditsiinis

Foto on illustratiivne.
Foto on illustratiivne.

Agentuur Instar viis läbi iga-aastase uuringu, et leida erinevates valdkondades atraktiivseimad tööandjad. Ka meditsiinialal.

Sel aastal valisid meditsiini eriala tudengid kõige atraktiivsemaks tööandjaks (84 hulgast) Tartu Ülikooli Kliinikumi. Järgenesid:

2. Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA

3. Ida-Tallinna Keskhaigla AS

4. AS Medicum Tervishoiuteenused

5. Tartu Ülikool

6. AS Fertilitas

7. Kliinik Elite AS

8. SA Tallinna Lastehaigla

9. AS Lääne-Tallinna Keskhaigla

10. Tartu Tervishoiu Kõrgkool

Instari üle-Eestilistes kõrgkoolide, kutsekoolide ja meditsiinivaldkonna õpilaste tööootuste ja tööandja maine uuringutes oli sel aastal kokku kokku üle 5400 vastaja. Meditsiinitudengite uuringule 800 meditsiinivaldkonna tudengit.

Aastaga on noorte netopalgaootus (kõik valdkonnad kokku) kasvanud üle 100 euro 1473 eurolt 2017. a 1585 euroni 2018. a. Kasvanud on ka kooli kõrvalt töötavate tudengite netotöötasu, mis oli 2017. aastal 827 eurot kuus ja 2018. aastal 889 eurot kuus.

Üritusel tunnustati atraktiivsemaid tööandjaid kaheksas kategoorias, millest olulisemad olid kõrgkoolide tudengite ja kutsekoolide õpilaste atraktiivsemad tööandjad ning lisaks tudengite sihtrühma atraktiivsemad tööandjad majandustudengite, IT, tehnika, õiguse, meditsiini ja humanitaar valdkonnas.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.