Uudised
Ainult tellijale

Verevahetus – ameeriklased on igavese nooruse otsingul

USAs tehakse igal aastal ca 14,6 miljonit vereülekannet.  Foto: wikipedia

Juba 17. sajandil välja pakutud verevahetus igavese nooruse tagamiseks pole kaugeltki välja surnud. USA praegu üks skandaalsemaid ettevõtteid Ambrosia Medical on vana meditsiiniidee taas ellu äratanud.

Ambrosia pakutava teenuse sisu on iseenesest lihtne. Soovija läheb kliinikusse ning tema soontesse suunatakse voolama kahe päeva jooksul kokku 1,5 liitrit noore ehk 16–25aastase doonori verd, vahendas Äripäev välismeediat.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee