Triin Tabur • 30. oktoober 2018
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Jesse: apteegikettide surve on olnud pidev

Sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsler Maris Jesse.  Foto: Raul Mee

Sotsiaalministeeriumi asekantsler Maris Jesse ütles, et esmaspäevane haruapteekide ajutise sulgemise aktsioon on mõeldud surve avaldamiseks poliitikutele ja ametnikele.

Sotsiaalministeeriumi asekantsler Maris Jesse kinnitas ERRi uudistele, et proviisorid saavad apteeki omada juba praegu, kuid hulgimüüjatele kuuluvad apteegiketid ei soovi praegu proviisoritega läbi rääkima hakata. Jesse sõnul ei soovita seda ärilistel kaalutlustel.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee