Siret Trull • 31 oktoober 2018 11:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Proviisorite koda: eelnõus on koos puder ja kapsad

Eesti Proviisorite Koja esindaja Karin Alamaa-Aas  Foto: Raul Mee / Äripaev

Eesti Proviisorite Koja esindaja Karin Alamaa-Aasa sõnul on koja liikmed seisukohal, et apteegireform peaks jõustuma sellisena nagu see nelja aasta eest vastu võeti.

Mööndusena ei seisa nad vastu haruapteekide tähtaja nihutamisele omandipiirangu jõustumisega samale ajale, kuid rõhutavad, et nende esimene eelistus on siiski see, et ka haruapteekide reform toimuks vastavalt algsele ajakavale, juulis 2019.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee