Triin Tabur • 29 oktoober 2018 14:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Galerii: Haruapteegid võtsid ette protestiaktsiooni

Maardus asuv Benu keti haruapteek sulges solidaarselt teiste haruapteekidega 29. oktoobril pooleks päevaks uksed. Eesmärk protestida seadusemuudatuse vastu, mis suleks haruapteegid 2019. aastast permanentselt.  Foto: Andras Kralla/ÄP

Täna peale lõunat sulges 55 haruapteeki üle Eesti pooleks päevaks uksed, et protestida nende võimaliku sulgemiskohustuse peale tuleval aastal.

Apteekide ühenduse kinnitusel on kõige kriitilisem olukord Ida-Virumaal, kus suletakse kokku 17 apteeki. Peaaegu pooled apteegid suletakse Kohtla-Järvel ja Narvas, aga ka mitmetes teistes linnades, näiteks Raplas, Põlvas ja Maardus, selgub apteekide ühenduse tänasest teatest.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee