Triin Tabur • 31 oktoober 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Sulgemisele läheb ka keskhaiglas asuv haruapteek

Foto on illustreeriv.  Foto: Scanpix/ PantherMedia

Ida-Tallinna Keskhaigla Ravi tn majas asuv apteek on üks neist, mis haruapteekide sulgemist hõlmava seaduse tõttu tuleva aasta suvel sulgemisele läheb.

Keskhaigla turundusosakonna juhi Inge Suderi sõnul varustab  ITKd ravimitega haiglaapteek, mistõttu haruapteekide sulgemine haiglat ennast väga ei puuduta. 

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee