1 november 2018 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Puuetega inimeste esindajad: apteekide sulgemine teeb murelikuks

Foto: Scanpix/Caro

Mure haruapteekide sulgemise pärast sundis Eesti Puuetega Inimeste Koda pöörduma riigikogu sotsiaalkomisjoni poole.

Eesti Puuetega Inimeste Koda (EPIKoda) eesotsas tegevjuht Anneli Habichtiga pöördus sel nädalal riigikogu sotsiaalkomisjoni esimene Helmen Küti poole palvega pöörata tähelepanu 55 haruapteegi võimaliku sulgemise ohule 2019. aasta 9. juuniks.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee