9 november 2018 09:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Huvi meditsiinikirjanduse vastu viis arstiteaduskonda

Valga haigla kirurg Feliks Rõivassepp.  Foto: Arvo Meeks/Postimees

Kui mõnele arstile on noorena elukutsevalikuks inspiratsiooni andnud näiteks lähedase haigus, siis kirurg Feliks Rõivassepa huvi meditsiini vastu tekkis küll noorelt, aga teisel põhjusel.

Kuigi ta on nüüdseks Valga haiglas üldkirurgina tegutsenud juba üle 30 aasta, on tema juured veidi ida pool, kirjutas Lõuna-Eesti Postimees.Ta sündis Räpinas, aga kolis vanematega peagi viimaste sünnipaika endisele Petserimaale, kus möödus teadlik lapsepõlv. Suviti aga sai oldud vanaema juures Veriora kandis, kus ühel hetkel likvideeriti kohalik raamatukogu.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee