Siret Trull • 22 november 2018 09:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haigekassa rolli lepingute suunamisel tuleb kärpida

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esindaja Martin Helme  Foto: Raul Mee / Äripaev

Inimestele tuleb luua valikuvabadus arstide ja haiglate vahel, mis tähendab, et haigekassa rolli lepingute suunamisel tuleb jõuliselt kärpida, kirjutab Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esindaja Martin Helme.

Meditsiiniuudised küsis erakondade esindajatelt ühe küsimuse: milline on peamine muudatus, mida Eesti tervishoid vajab? Alljärgnevalt Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) esindaja vastus.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee