Siret Trull • 22 november 2018 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

On aeg hakata ühiskonnana tervist väärtustama

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna tervisepoliitika eestkõneleja Riina Sikkut  Foto: Arne Kailas, Sotsiaalministeerium

Vaid hooliva ja koostöötava ühiskonnana jõuame nii kaugele, et igaüks meist leiab talle sobiva abi õigel ajal õigest kohast, kirjutab Sotsiaaldemokraatliku Erakonna tervisepoliitika eestkõneleja, tervise- ja tööminister Riina Sikkut.

Meditsiiniuudised küsis erakondade esindajatelt ühe küsimuse: milline on peamine muudatus, mida Eesti tervishoid vajab? Alljärgnevalt Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esindaja vastus.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee