• 12.12.18, 13:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Terviseamet jaotab ümber kolme perearsti nimistud

Terviseamet määrab algaval aastal Valga linnas ning Setomaa ja Põltsamaa valdades ümber kolme perearsti nimistu patsiendid, sest korduvatest katsetest hoolimata pole nendele nimistutele õnnestunud leida ei uut perearsti ega ajutist asendajat.
Terviseamet jaotab ümber kolme perearsti nimistud
  • Foto: Scanpix/ PantherMedia
Ümberkaudsete perearstide nimistutesse viiakse üle Setomaa valla perearst doktor Rahusoovi, Põltsamaa valla perearst doktor Lindmäe ja Valga linna perearsti asendaja Luule Tampere patsiendid.

Seotud lood

Arvamused
  • 11.12.18, 16:01
9 asja, mida perearstid tahavad
Eesti Perearstide Seltsi president Le Vallikivi tõi konverentsil Meditsiin 2019 välja perearstide üheksa suurt soovi.
Uudised
  • 30.10.18, 12:30
Ülekoormatud nimistud: riik kaalub perearstidega hea tahte lepet
Perearstid leiavad, et kui nimistu ületab 1600 patsiendi piiri, peaks arstil tekkima võimalus uutest patsientidest keelduda.
Uudised
  • 27.12.18, 15:30
Perearstide juhi tagasivaade: väljakutseid jagus
Perearstidele jaoks on lõppev aasta olnud ääretult põnev ja sisaldanud hulgaliselt väljakutseid. Toon siinkohal välja, mis on toimunud Eesti Perearstide Seltsi (EPS) jaoks eriti prioriteetsetes valdkondades, kirjutab Eesti Perearstide Seltsi president Le Vallikivi.
Uudised
  • 16.01.19, 09:00
Miks noored (pere)arstid maale ei taha minna?
Tegelikult vähemalt viimased 10 aastat, kui mitte kauemgi, on vaikselt lahti rullunud olukord, kus Eesti maapiirkondade perearstid pensioneeruvad või loobuvad nimistutest kiirema tempoga kui noori perearste asemele tuleb.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele