Siret Trull • 13 detsember 2018 13:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Investeeringud teadusesse ei kasvata SKTd piisavalt

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Rahandusminister Toomas Tõniste tõdes, et investeeringud teaduse arendusse ei panusta piisavalt sisemajanduse kogutoodangu kasvu, mistõttu on rahastust keeruline suurendada. Teaduse alarahastus mõjutab tugevalt ka meditsiini.

Rahandusminister Toomas Tõniste vastas eilses riigikogu infotunnis riigikogu liikme Krista Aru küsimusele teadus- ja arendustegevuse rahastamise kohta. Aru tahtis teada, kas rahandusministeeriumis on tehtud arvutused, kui palju on puudu vahendeid, et jõuda eesmärgini rahastada teadust ühe protsendi ulatuses sisemajanduse kogutoodangust.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee