Confido investeerib laienemisse 15 miljonit eurot

Confido juhatuse liige Hannes Danilov
Confido juhatuse liige Hannes Danilov

Erameditsiinikontsern Confido Healthcare Group teatas, et investeerib järgmise kolme aasta jooksul tervisetehnoloogiatesse ja tegevuse laiendamisse 15 miljonit eurot ning tahab Tallinnas avada uue kliiniku.

Confido juhatuse liikme Hannes Danilovi sõnul on nõudlus erameditsiiniteenuste järele viimastel aastatel stabiilselt kasvanud ning lähiaastatel on oodata tõusutrendi jätkumist, kuna erameditsiin saaks tänases tervishoius lahendada veel mitmeid valupunkte. “Oleme võtnud kindla sihi kasvada Eesti suurimaks eraarstiabi pakkujaks, investeerides järgmisel kolmel aastal 15 miljonit eurot oma äritegevuse laiendamisse, arendades olemasolevaid teenuseid ning sisenedes täiesti uutesse tervishoiuvaldkondadesse,” sõnas Danilov, lisades, et osa investeeringutest suunatakse ainulaadsetesse tulevikutehnoloogiatesse, mida Eestis täna veel pole. 

Patsientide arvu suurenemise ja teenuste lisandumise tõttu plaanib Confido Erameditsiinikeskus avada järgmise paari aasta jooksul Tallinnas uue kliiniku. “Oleme viie tegevusaastaga kasvanud väikesest arstikeskusest laiapõhjaliseks kliinikuks ning olemasolevates ruumides hakkab peagi kitsaks jääma,” põhjendas keskust juhtiv Kadi Lambot vajadust suuremate pindade järele. "Näiteks tahame avada päevakirurgia osakonna, täiendada veelgi vaimse tervise ja sõltuvushäirete ravi võimalusi ning häid mõtteid on veelgi,” lisas ta. Täna pakub Confidos üle poolesaja Eesti tipparsti ja spetsialisti ligikaudu 300 tervise- ja heaoluteenust, mille nimekiri pidevalt täieneb.  

Confido Healthcare Groupi kuulub pere-, üld- ja eriarstiabi pakkuv Confido Erameditsiinikeskus, Confido Vaimse Tervise Keskus, töötervishoiule keskenduv Juno Tervis ning radioloogiateenuseid osutav Nordic Imaging.   

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.