Siret Trull • 7 veebruar 2019 11:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Mölder: loomulikult võib PERH kaotada juhtpositsiooni

Tallinna abilinnapea Tõnis Mölder   Foto: Tallinna Lastehaigla

Tallinna abilinnapea Tõnis Mölder ütles vastuseks PERHi kriitikale Tallinna Haigla funktsionaalse arengukava kohta, et konkurentsi pärast muretsemise asemel peaksid haiglad tegema senisest oluliselt rohkem koostööd.

Põhja-Eesti Regionaalhaigla saatis sel nädalal sotsiaalministeeriumile Tallinna Haigla funktsionaalsele arengukavale antud hinnangu. Palju erialalisi arendusi arengukavas oli PERH hinnangul üledimensioneeritud ja ekslikult prognoositud. Nad märkisid, et Tallinna Haigla arengukava arendajad arendavad uut piirkondlikku haiglat Põhja-Eestisse.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee