Uudised
Ainult tellijale

Kolmikliit: tervishoid on meie prioriteet

Mart Helme (Riigikogu liige EKRE) Jüri Ratas (peaminister) Helir-Valdor Seeder (Isamaa esimees, riigikogu liige)  Foto: Liis Treimann / Äripäev

Keskerakond, EKRE ja Isamaa jõudsid eile hilisõhtul kokkuleppele tervishoiu põhipunktides. Tähelepanu all on arstiabi kättesaadavuse parandamine ning tervishoiu rahastamise tõhustamine.

Keskerakonna esimees Jüri Ratas ütles, et tervishoid on kõigi kolme erakonna prioriteet, sest kuigi arstiabi teenus on Eestis kvaliteetne, on murekohaks arstile pääsemine. “Seisame solidaarse tervishoiumudeli ja selle arendamise eest, parandades seejuures arstiabi kättesaadavust ja vähendades ravijärjekordi,” sõnastas Ratas võimaliku koalitsiooni eesmärgi. Keskerakonna esimehe sõnul pole küsimus vaid rahastamises, vaid ka praeguse ressursi tõhusamas kasutamises ja digilahenduste kasutuselevõtmises.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee