19 märts 2019 06:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tallinna suurhaiglate võrdne staatus looks eeldused koostööks

Ida-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees Ralf Allikvee  Foto: ITK

Kui mõlemad Tallinnas asuvad suurhaiglad saavad tulevikus ka ametlikult võrdse staatuse, loob see aluse sisuliseks koostööks, mitte suure ja väikese venna pidevaks vägikaikaveoks. See on meie kõigi, aga eelkõige patsientide huvides, ütleb Ida-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees Ralf Allikvee.

Kas haigla vaates on oluline, kes on omanik: ehk et kas see, et linna kõrval saab teiseks TH omanikuks riik, muudab teie jaoks midagi? 

contentIsAvailabeForDoctorsOnly

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee