Uudised
Ainult tellijale

Tõnis Mölder siirdub riigikokku

Tallinna abilinnapea Tõnis Mölder  Foto: Tallinna linnavalitsus

Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna abilinnapea Tõnis Mölder otsustas vastu võtta riigikogu liikme töökoha.

Mölderi sõnul ei tulnud tema otsus siirduda riigikogu kergekäeliselt. „See oli väga keeruline ja raske otsus, ent leidsin, et riiklikul tasemel on mul suuremad ohjad, et veelgi tõhusamalt sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonda arendada,“ ütles Mölder.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee