Siret Trull • 4 aprill 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kolmandik eestlastest on valmis esmaabi osutama

Esmaabikoolitus  Foto: Andras Kralla / Äripäev

TAI Eesti täiskasvanud rahvastiku tervisekäitumise uuringu 2018. aasta tulemustest selgub, et eestlaste esmaabi osutamist ei pelga.

73,2% 16-64 aastastest meestest vastas, et on alati valmis esmaabi osutama. Naistest vastas nii 70,6%. Üksnes tuttavale inimesele osutaks esmaabi 15,4% meestest ja 16,9% naistest. Tõenäoliselt jätaks esmaabi osutamata 10,1% mehi ja 11% naisi. Kindlasti ei oleks esmaabi valmis osutama 1,3% mehi ja 1,5% naisi.

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee