Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Maris Laan sai Baltimaade teaduste akadeemiate medali

Eesti, Läti ja Leedu teaduste akadeemiad tunnustasid Tartu Ülikooli inimese geneetika professorit Maris Laant tema teadustöö eest reproduktiivmeditsiini ja geneetika valdkonnas Baltimaade teaduste akadeemiate medaliga. Laan on alates 1999. aastast välja antud medali saajate seas esimene naine.

Tartu Ülikooli inimese geneetika professor Maris Laan  Foto: Postimees/Scanpix

Professor Maris Laan sai Baltimaade teaduste akadeemiate medali meditsiini- ja reproduktiivgeneetika teadustulemuste eest ning selle eest, et on arendanud tihedat koostööd Läti ja Leedu reproduktiivmeditsiiniteadlastega. Tunnustuskirjaga tänas Laant rahvusvahelise teadustöö eest ka Leedu peaminister Saulius Skvernelis.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee