Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Nottinghami meditsiiniteadlased otsivad Tartust teaduspartnereid

Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonnas tehtav tipptasemel teadustöö siirdegenoomika, viljatuse ning naha ja liigeste põletikuliste ja krooniliste haiguste uurimisel toob Tartusse maailma ülikoolide edetabelis QS 82. kohal oleva maineka Nottinghami Ülikooli meditsiiniteadlased. Teadlaste soov on leida partnereid ühiste teadusteemade uurimiseks.

Biomeedikum.  Foto: Erik Prozes

„Nottinghami Ülikool on maailma tippülikool, kus tehtav meditsiini- ja veterinaarmeditsiini valdkonna uurimis- ja teadustöö on mõjukas ja teedrajav. Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonnal ja Nottinghami Ülikoolil on palju sarnaseid uurimisteemasid. Kui Suurbritannia ja Eesti tippteadlased ühendavad oma teadmised ja pädevuse mõne teema uurimiseks, saab sealt tulla ühiskonnale ainult kasu,“ rääkis Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna dekaan professor Margus Lember. „Nottinghami Ülikooli huvi partnerlussuhete loomise vastu on tunnustus Tartu Ülikooli meditsiiniteadlastele. See näitab, et meie teadlaste uurimis- ja teadustöö on maailmas silmapaistev ja konkurentsivõimeline,“ lisas ta.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee