Mari Amos • 27 mai 2019 08:35
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

WHO 10 soovitust esmatasandi tugevdamiseks

WHO prioriteet on universaalne tervisekindlus – ideaalis peaks kõik inimesed saama ligipääsu tervishoiuteenustele igal ajal ja igas kohas ning ilma rahaliste raskusteta.

Esmatasand peaks olema inimesele toeks alates tema sünnist kuni kõrge eani.  Foto: Scanpix/ PantherMedia

Esmatasandi tervishoid võib lahendada rohkem kui 70% inimeste kogu elu jooksul tekkivatest terviseprobleemidest, alates tervise edendamisest ja haiguste ennetamisest kuni pikaajaliste terviseseisundite ravini ja haldamiseni. See on üks mõistlikumaid viise tagamaks tervist kõigile, leiab WHO.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee