Meditsiiniuudised  • 11 juuni 2019 06:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Psoriaasi bioloogilisel ravil on pikaajaline püsiv mõju

Psoriaasi bioloogiline ravi on osutunud kliinilistes uuringutes tõhusaks. Kuna enamik analüüse on seni keskendunud üksikute bioloogiliste vahendite lühiajalistele tulemustele, on olnud vähe andmeid pikaajaliste tulemuste kohta kliinilises praktikas, kus erinevate bioloogiliste vahendite kasutamine on levinud.

Senised psoriaasiravi uuringud olid läbi viidud kontrollitud keskkonnas, uus uuring viidi läbi reaalses elus.  Foto: Maxpixel

Rootsis läbi viidud uuring, milles jälgiti 583 isikut kuni 10 aasta vältel, on näidanud bioloogilise ravi rahuldavat pikaajalist tõhusust. Selle tulemused avaldati hiljuti ajakirjas British Journal of Dermatology.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee