Meditsiiniuudised  • 4 juuni 2019 06:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Riigi hinnangul on arstide ränne pidurdunud

Praeguseks on arstide väljaränne asendunud normaalse rahvusvahelise mobiilsusega ning selle taustal loodab sotsiaalministeerium, et Soome tervishoiusüsteemi panustatava lisaraha mõju Eestile jääb piiratuks.

Soome on Eesti arstide jaoks alati ligitõmbav töökoht olnud.  Foto: Andras Kralla

"Soome valitsuse otsus arste juurde palgata paneb meid kindlasti surve alla, eriti kui sellega kaasnevad lisasoodustused või veelgi kõrgem palk," hoiatas Eesti Arstide Liidu president Jaan Sütt Soome koalitsioonilepet kommenteerides, vahendas Äripäev.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee