Meditsiiniuudised  • 27 juuni 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Confido avab kaubanduskeskustes kiirkliinikud

Suve lõpus kavatseb erameditsiinile keskenduv Confido avada kaks kiirkliinikut Tallinna kaubanduskeskustes, ütles Äripäeva raadio hommikuprogrammis Confido omanik ja juht Kadi Lambot.

Confido juht Kadi Lambot.  Foto: Andras Kralla

Üks kiirkliinik tuleb Lasnamäe Centrumi kaubanduskeskusesse ja teine kesklinna Nauticasse, mida varem tunti Norde Centrumina – praegu veel ehitus ja ettevalmistus käivad.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee