Siret Trull • 2 juuli 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Nova Vita sai mullu välispatsiente juurde

Viljatusravikliiniku Nova Vita tegevuses on meditsiini eksportteenuse pakkumine oluline suund ning möödunud aastal nende välispatsientide osakaal kasvas.

Nova Vita kliiniku töö tulemusena on aastate jooksul sündinud üle 12 000 lapse.  Foto: Andras Kralla

Ettevõtte majandusaasta aruandes märgitakse, et 2018. aastal suurenes oluliselt välispatsientide osakaal. Peamine osa välispatsiente tuli Nova Vitasse naaberriikidest nagu Soomest, aga ka nt Rootsist, Norrast, Inglismaalt ja Ameerika Ühendriikidest

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee