Aet Trisberg • 9 august 2019 09:44
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Perearsti nõuandetelefoni teenuse ümber on segadus

Perearsti nõuandetelefoni teenust pakkuv ettevõte Arstlik Perenõuandla OÜ toob majandusaruandes välja, justkui oleks isikustatud nõustamise teenuse leping juba sõlmitud, kuigi hanke tähtaeg pole veel kukkunud.

Isikustatud nõustamise teenus peaks käivituma 1. jaanuarist 2020.  Foto: PantherMedia

Algselt pidi teenus käivituma selle aasta 1. augustil, kuid Arstlik Perenõuandla OÜ vaidlustus riigihanke, mis rahuldati osaliselt, lisaks pidi haigekassa tasuma menetluskulud. Haigekassa on kuulutanud välja uue riigihanke ning selle tähtaeg saabub 16. augustil.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee