Triinu Laan • 19 juuni 2008 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Riigikogu ei suurendanud puudega laste hooldajatoetust

Riigikogus langes kolmapäeval võimuliidu häältega menetlusest välja opositsioonilise Rahvaliidu algatatud eelnõu, mis oleks tõstnud puudega laste hooldajatele makstavat toetust ning võimaldanud seda saada ka töötaval lapsevanemal.

Sotsiaalkomisjoni ettepanekut eelnõu tagasi lükata toetas 53 võimuliitu ja selle vastu oli 14 opositsiooni kuuluvat riigikogu liiget, vahendas BNS.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee