Mirjam Esperk • 21. oktoober 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lepner: aina rohkem noori jätkab residentuuris

Foto: pexels.com

Enamus residentuuri mittekandideerijatest läheb ilmselt Soome, hindas TÜ meditsiinivaldkonna residentuuri prodekaan Urmas Lepner.

Enamik residente, kes residentuuri alustavad, selle Lepneri sõnul ka lõpetavad. Väheste katkestajate edasiste tegemiste kohta ülikoolil info puudub, kuid Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna residentuuri prodekaani Urmas Lepneri sõnul on arvatavasti üks residentuuri katkestamise põhjuseid välismaale kolimine. “Näiteks nad lähevad residentuuri ajal Soome, neile hakkab seal väga meeldima, tahavad seal edasi töötada ning mis neil muud üle jääb, kui residentuur siin katkestada,” hindas Lepner.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee