Triin Tabur • 10 jaanuar 2017 12:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Jämesoolevähi sõeluuringud jätkuvad katkestusest hoolimata

Roojaproovi tops.  Foto: Scanpix/PantherMedia

Ehkki Medicumi kodulehelt võis veel jaanuari algul lugeda, et jämesoolevähi sõeluuring on justkui ajutiselt peatatud, ei vasta see haigekassa kinnitusel tõele.

Haigekassa esindaja sõnul ei ole nad siiski teinud mingit otsust sõeluuringu ajutiseks peatamiseks ja skriininguga jätkatakse.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee