Violetta Riidas • 19 mai 2017 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Digipass võib tulla juba juulis

Foto: Scanpix/Caro

Digipass, milles teave inimese kõigi vaktsineerimiste kohta, võiks sotsiaalministeeriumi esindaja sõnul saada valmis juba selle aasta juulis.

Täiskasvanute vaktsineerimine on Eestis üsna kehva, kuna senine avaliku teavitustöö on olnud tagasihoidlik, kuid probleem on ka selles, et pole teada, milliseid vaktsiine ja millal on täiskasvanud saanud.  Seetõttu oleks ühtse riikliku elektroonilise süsteemi tekkimine väga vajalik nii arstidele kui ka inimestele endile. 

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee