Urmas Sule: oleme unikaalses olukorras

Haiglate liidu esimees Urmas Sule.
Haiglate liidu esimees Urmas Sule.

Haiglate liidu juhatuse esimehe Urmas Sule hinnangul ei ole osapooltelt kiiret tegutsemist oodata, pigem võetakse aega aruteludeks.

Haiglate liidu juhatuse esimees Urmas Sule sõnul ollakse hetkel väga unikaalses olukorras, kus meedikutel puudub kehtiv kollektiivleping. "Ma ei mäletagi, millal viimati selline olukord oli," sõnas Sule.

Tema sõnul ei ole osapooltelt ilmselt kiireid lahendusi-käike oodata, pigem võetakse aega aruteludeks ja olukorra analüüsimiseks. Millal võiks alata uued kollektiivleppe arutelud, seda Sule arvata ei osanud.

Arutelu on tulemas ka haiglate liidul - 16. veebruaril, päev enne haigekassa nõukogu koosolekut, on tulemas haiglate liidul koosolek, kus kindlasti ka tekkinud olukorda arutatakse.

Urmas Sule kinnitas, et haiglate liit on alati proovinud anda omaltpoolt kõik endast oleneva, et kollektiivleppe saaks sõlmitud, kuid paraku seekord see ei õnnestunud.

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.