Mirjam Esperk • 10. veebruar 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Rehemaa: palju oleneb haigekassa nõukogust

Arstide Liidu peasekretär Katrin Rehemaa.  Foto: Terje Lepp/ÄP

Eile kogunenud arstide liidu eestseisu leidis, et töörahu säilitamiseks on vaja selgeid kokkuleppeid haigekassaga ning valmimas on ka plaan B.

"Eile oli arstide liidu eestseisusel asjalik töökoosolek. Arutasime, mis võimalused on praeguses olukorras töörahu säilitada," rääkis arstide liidu peasekretär Katrin Rehemaa.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee