8 märts 2017 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Madise: hea tava järgimata jätmine on märk lugupidamatusest

Õiguskantsler Ülle Madise.  Foto: wikipedia.com

Selle aasta 13. jaanuaril pöördus Hambaarstide Liit õiguskantsleri poole hinnangu saamiseks 14. detsembril 2016. aastal vastu võetud „Ravikindlustuse seaduse ja sotsiaalmaksu muutmise seaduse“ vastavusest Eesti Vabariigi põhiseadusele ja teistele seadustele.

Avaldame õiguskantsler Ülle Madise vastuse.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee