Violetta Riidas • 10 aprill 2017 09:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Nõmm: lihtsad lahendused enamasti ei tööta

Kliinikumi arst Kuido Nõmm.  Foto: Postimees/Sille Annuk

Kliinikumi EMO juht Kuido Nõmm avaldab oma isikliku seisukoha, et ta ei usu, et erakorralisele abile kvalifitseeruvate haigusseisundite nimekirja valmimine on võimalik – elu ja haigused on selleks liiga suure variaablusega.

Nõmm: "Seda nimekirja võib teha, aga see ei saa kunagi valmis – ja kui saab valmis – siis võib sellele julgelt vee peale tõmmata. Kui keegi ütleb mulle seisundi, mis ei peaks EMOs olema, võin ma tuua 2 näidet, mis oludel see seisund peaks seal olema. Inimestel on kalduvus (üritada) asju lihtsustada, aga kahjuks on lihtsad lahendused enamasti mitte töötavad. Me ei tohiks last koos vanniveega välja visata."

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee