Triin Tabur • 9 september 2017 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Jõgeva haigla nõukogus uus liige

Rahandusministeeriumi fiskaalpoliitika oskaonna juhtivanalüütik Risto Kaarna.  Foto: ÄP/Raul Mee

Rahandusminister Toomas Tõniste tegi sel nädalal terviseministrile ettepaneku vahetada Jõgeva haigla nõukogus välja rahandusministeeriumi senine esindaja.

Rahandusminsiter teeb riigivaraseaduse § 80 lõike 1 ja § 81 lõike 4 alusel ettepaneku kutsuda tagasi SA Jõgeva Haigla nõukogust Sven Kirsipuu ning nimetada uueks nõukogu liikmeks Risto Kaarna.

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee